Moulin (Rape) Rouge

25. května 2015 v 18:42 | Sky |  Yaoi bez pokračování :-D
Tak... :-D
Tuhle písničku naprosto zbožňuji :3 Hlavně její překlad (najdete třeba na této stránce česky. Překládala jsem je sama (ano má přezdívka je Kanashi))
No a napadlo mně že bych mohla napsat yaoi :-D Chci ho věnovat své BFF Kyoki-chan a Mana-Sama :3

Žánr: Hard yaoi
Varování: Hard yaoi, rape (+18 ale kterou YAOIstku to zastaví že? :-D)
FanFiction: Kamijo
Postavy: Kamijo (Uke) pár mužských (nevím čeho :-D) (ano, Sky hlásí: Hrabe, hrabe, hrabe mi :-D)
Za případné chyby se omlouvám, původně měli být muži tři ale nakonec jsem to změnila na dva tak pokud jsem to někde neopravila, gomene T.T


"Motto chikaku de mitsumetai
Kimi wa sou boku no chokoreeto
Maiban koko de shou no tame no esa to naru no sa

Ereganto na furumai de
Emono wo obiki yosete
Koukotsu ni yowasete good-night
Saa hajimeyou..."
Obecenstvo nadšeně křičelo. Moulin Rouge si utrhla obrovský potlesk, stejně jako obrovskou oblibu. Kamijo zpíval a v očích mu hrály veselé plameny. Takhle byl spokojený, takhle byl šťastný. Když mohl lidem dát trochu ze svého obrovského umění...


Bylo už po koncertě. Zpěvák seděl v šatně a četl si Interwiew s upírem. Miloval ty knihy od Anne Rice. Četli už ji mnohokrát, ale nikdy ho prostě nedokázala omrzet. Miloval vůni jejích stránek, dotek na nich. Sice nebyli psané ručně jako knihy jeho milé historie, ale i tak...
Kdy měl jít v plánu domů netušil. Asi až se všechno pomalu uklidní, všechno utichne. Potom půjde provázen hvězdami a měsícem. Obrátil na další stránku a přehodil nohu přes nohu. V ten okamžik zaslechl zavrzání na chodbě. Kdo by to mohl být? Hlídač?
Vstal a šel ke dveřím. Zastavil se před nimi, štíhlými prsty se dotknul stříbrné kliky. Z nějakého důvodu, předtuchy, se mu nechtělo otevírat. Nakonec si povzdechl a otevřel. Vystrčil ven ze dveří hlavu v černé klobouku s pery a rozhlédl se. Nalevo nic nebylo. Když otočil hlavu do prava, na dvě vteřiny se mu málem zastavilo srdce. Pak se na dvojice mužů mile usmál. První byl vysoký a svalnatý s bujnou hřívou, druhý menší plešatý.
"Můžu vám nějak pomoci pánové? Obávám se ale, že už tu nemáte být," usmál se.
"Jo, vlastně něco by bylo," odpověděl vlasatý muž.
Kamijo se nadechoval k další otázce, ale v ten okamžik ho vlasatec obešel a chytil za ústa. Byl to rychlý pohyb který Kamjo zaregistroval velmi pozdě. Zpěvák se zděšeně díval na zbyho z dvojice, když pomalu vtoupil do jeho šatny a zavřeli za sebou pevně dveře.
"Opatrně Lucasi ať ho nepomuchláš," smál se jeden z nich, ten malý tlustý. Vlasatec držící zpěváka se ušklíbl.
"Drž zobák Tucy."
"Buď zticha!" urazil se na oko Tuc. Vzal do rukou Kamijovu milovanou knihu a díval se na ni. Potom uchopil jednu ze stránek mezi prsty a škubnul. Vazba zapraskala a stránka zůstala dosud neoslovenému muži v ruce. Kamijo sebou v Lucasově sevření začal škubat, pokoušel se kousnout ruku která mu zakyrývala ústa.
"Nedělal bych to Kamijo," ušklíbl se muž a pohladil další stránku. Tu už ale netrhal.
Lucas najednou vykřikl. Kamijo ho prudce kousnul do ruky. Když ho muž pustil, uskočil od něj a zrychleně dýchal.
"Ty mrcho!" Zařval na něj Lucas.
"Si fakt myslíš že Ti to pomůže?" Rozřehtal se Tuc.
"Co chcete?!" Zpěvák se pomalými kroky přesouval k telefonu. Lucas mu zastoupil cestu.
"Jen si zašpásovat," s těmi slovy a pervézním úsměvem ho přitiskl ke stěně. Koleno nacpal mezi zpěvákova stehna a vynutil si polibek na jeho medové rty. Tuc sledoval jak tiskne zpěvákovo štíhlé tělo ke zdi a pokouší se proniknout svým jazykem do jeho rtů. Kamijo v krajní panice muže do svých úst pustil ale potom ho okamžitě kousnul. V ústech ucítil krev oplzlého muže. Lucas se od něj odtrhnul a prudce ho udeřil. Zpěvák upadl na zem, klobouk se někam odkutálel a on se praštil o roh stolu. Zaúpěl a zůstal ležet na zemi, dokud ho Lucas znovu nezvedl. Přitiskl ho ke zdi znovu, málem mu u toho rozbil obličej. Zezadu se k němu natiskl.
"Hlavně mi pak něco nech," zasmál se Tuc a posadil se na okraj stolu.

Kamijovi krev bušila ve spáncích. CO se to sakra děje?!
Lucas mu přejel rukou po sedací části těla v černých, kožených kalhotech a druhou rukou ho pohladil přes klíční kosti. Kousl ho do krku tak silně až Kamijo vykřikl bolestí.
"Jsem myslel že se Ti upíří líběj," zasmál se Lucas.
"Nech mně napokoji!"
"Až si s Tebou všichni krásně užijem," zavrněl mu úchylně do ouška, které vzápětí olízl a sevřel mezi zuby dokud Kamijo znovu nevykřikl. Začal ho svlékat. Kožíšek z Kamijových ramen hodil někam za sebe.
Černé sáčko a bílá košile se vznesla do vzduchu. Jeden kus oblečení přistál vedle a druhý na Tuckovi.
Lucas pohladil Kamijovu bílou kůži. Tuc po vlasatci něco hodil. Byla to pouta. Lucas se úchylně zasmál a uvázal Kamijovi ruce za hlavou. Kamijo byl k němu pořád zády. Lucas ho hladil po bocích, škrábal ho a drásal. Znovu se na něj natiskl a sevřel mezi prsty jeho bradavky. Užíval si kdykoliv Kamijo vykřikl bolestí a tu mu Lucas dával zažít pravidelně. Na chvíli od něj odsoupil a došel si pro něco v brašně. Byl to červený jezdecký bičík. Kamijo to zahlédl koutkem nalíčeného oka. A v příští vteřině se prohnul bolestí když ho bičíkem udeřil do zad. A to ještě několikrát.
Potom se Lucas rozhodl zbavit zpěváka zbytku oblečení. Stáhnul mu kalhoty i spodní prádlo, rozvázal a zul boty. Udeřil ho do zad když se ho Kamijo pokusil nakopnout. Lucas i jeho kolega byli v kalhotech velmi vzrušení už jen při pohledu na Kamijovo nahé tělo.
"Ty máš ale prdelku," zasmáli se skoro jednohlasně.
"Tak to, zpěvavý ptáčku, panic?" zeptal se Tuc.
"Se máš Lucasi. Dej si bacha, s Tebou to má prvně," úchylně se zasmál.
"S radostí vám ho připravím," řehtal se Lucas.
Potom Kamija objal, téměř ho zadusil. Čímsi mu přejel kolem vstupu do těla. Kamijovi vyhrkly slzy do očí a prohnul se, když do něj Lucas náhle a prudce pronikl svým "malým" (hodně velkým) kolegou. Nedával možnost aby si zpěvák zvykl a okamžitě se k němu začal přirážet. Občas ho jen tak pleskl po zadku dokud bílá kůže nezrudla a na to nezmodrala.
Přírazy byly stále silnější, protínané Kamijovými stény a prosbami. Lucas ho chytil za vlasy a zaklonil mu hlavum přičemž ho jeho útrob pronikal ještě krutěji. Konečně se do něj udělal a ještě se několikrát přirazil. Vystoupil z něj.
Kamijovi po stehnech stékalo Lucasovo sperma a krev.
Když už si chudák Kamijo myslel že je to konec, rozvázal mu Lucas ruce a otočil ho čelem k sobě. Nadzvedl ho a znovu na něj pronikl. Dráždil přitom Kamijovi bradavky svými zuby. Ostře se přirážel, líbil se mu zpěvákův pláč. V polovině nechutného (pozn. autora: Nechutného? Jak pro koho xD) aktu přestal, rozvázal zpěvákovi ruce a položil ho na zem. Opřel si jeho stehna o ramena a znovu do něj pronikl. Kamijo se svíjel, prosil, škrábal a pokoušel se vykroutit. Vykřikl a po tváři mu steklo mnoho slz když do něj Lucas vyvrcholil potřetí.
"Ty vole... Ty máš zadnici děvky," zavrněl Lucas a kousnul ho do klíčních kostí. Pomalu z něj vystoupil a ještě ho nakopl. Kamijo se stulil do klubíčka. Pořád tu ale byl druhý muž. Kamijo k němu unaveně zvedl oči. Proboha to je kamera, to co drží v ruce?
"Tak... A teď je řada na mně," zavrněl tlustý muž a přišel k němu. Rozepnul si poklopec a zvedl ho za vlasy k sobě.
"Otevři pusinku jako kdybys měl zas zpívat," zavrněl pervézně. Kamijo držel ústa pevně zavřená, ale Tuc ho udeřil do tváře až mu zmodrala tvář a ústa mu otevřel násilím. Nacpal mu svůj penis do úst a začal se k němu přirážet. Kamijo se dávil a Tuc mu mezitím doslova krutě šukal krk. Vyvrcholil do něj a Kamijo odpadl stranou, dusící se množstvím spermatu které nemohl spolykat.
"Tak zas někdy," zasmáli se a s natočeným materiálem odešli, nechali zpěváka ležet pošpiněného a zničeného na zemi...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mana-Sama Mana-Sama | 26. května 2015 v 5:19 | Reagovat

Mrtvá... Sky tímto jsi mně oficiálně zabila!!
*smích a odklízení rudých kapesníků* Tohle rape bylo luxusní :3
Netrpěla jsi u psaní moc? Vím že Kamija nerada tyranizuješ xD
Bylo to naprosto božský :3 A já si to jdu přečíst znovuu :-D

2 Loveless Loveless | 18. června 2015 v 23:32 | Reagovat

Ty ses rozhodla že nás zabiješ? :-D
Nádhera a ten noseblood taky xD
Ale chudák Kamij :-D jak já bych jim krkem zakroutila :-! :-D
Ale myslím že má i Manina duše yaoistky plesá radostí ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama