I ♥ you :3, 2 část

13. května 2015 v 18:55 | Sky |  Yaoi na pokračování :-D
Tak, pokračujeme ne? :-)
Omlouvám se za případnou kvalitu dílu protože... No, to si pak počtete ve výtržku, protože na normální "nadtext" je toho strašně moc...
Žánr: Yaoi, love story
Varování: YAOI! (Kdo nezná, napřed google pak číst!)
FanFiction na: Versailles Philarmonic Quintet
Hl. postavy: Kamijo (Vo.) a Masashi (Bass)Versailles Philharmonic Quintet Masashi photo masashi_10_09.jpg


Masashi měl dům útulný. Opravdu v mnohém připomínal domečky, které můžeme často vidět v anime, kdy je hlavní hrdinka vykloněna z balkónu šedého domu a mává na ulici svým kamarádkám, nebo svému příteli.
Kolem cesty k hlavním dveřím rostlo mnoho různých květin. Ač bylo šero, Kamijo spolehlivě poznal růže. Miloval ty květy. Kdyby tak mohl zastavit a s květinami se pomazlit, polaskat je dlouhými prsty.
Ale na druhou stranu, proč zastavovat když byl v přítomnosti toho nejúžasnějšího muže na světě?
Kamijo trochu litoval své zbabělosti. Jinak by Masashimu o svých citech pověděl...
Netušil že Masashi cítit totéž.
,,Tak, jsme tady," nervózně se usmál bass a odemykal dveře.
Při vstupuje je oba neovynula jiná vůně, než vůně růže. Kamijo se neubránil úsměvu. Že by Masashi tušil že Kamijo přijde?
,,Gomen," zašeptal Masashi. Kamijo k němu stočil oči.
,,Proč?"
,,Tak nějak jsem předpokládal že přijdeš a-"
,,Arigatto. Je to tu nádherné," díval se na svíčky a růže. Odmlčel se. ,,Ale já..."
,,Promiň Kamijo-kun. Prostě jsem nevěděl jak Ti říci že Tě, že Tě..."
,,Miluješ?"
Kamijo měl zkušenosti s mnoha záletníky. Často mu jiní lámali srdce. Falešná slova o lásce a potom probuzení do tvrdé reality plné posměchu, uplakaných nocí. Než se spustí s novým partnerem chce to slyšet. Co nejupřímněji. Vědět že ty city jsou pravda! Slyšet ty dvě slova pořád dokola.
,,Miluji Tě, Kamijo-kun... Ale pochopím když odmítneš,"
Kamijo se usmál a pohladil dlaní pěstěné ručky Masashiho tvář.
,,Já Tebe taky... Můj hlupáčku. Ale já..."
,,Já vím... Hizaki si pustil pusu na špacír,"
,,Je to hlásná trouba," neodpustil si Kamijo s tichým úsměvem.
,,Nezradím Tě,"
,,Věřím Ti..."
A přitom si vysloužil polibek. Masashi se svými rty opatrně otřel o Kamijovi. Čekal než mu začne zpěvák polibek opětovat. Kamijo byl chvíli strnulý až nakonec připojil i svá ústa. Pomaličku zpěvák otevřel ústa a Masashi mu do nich vklouzl jazykem. Zkoumal ty sladké, plné rty a zákoutí těch úst. Kamijo mu tiše vzdechl do úst, když ho Masashi polaskal za uchem.
,,Miluji Tě," zašeptal Masashi. Snad věděl že zpěvák potřebuje být o tom pořád ujišťován. Kamijo se usmál. Rozhlédl se po potemnělé místnosti a našel pohovku. Byl to bílý gauč, potažený jemnou kůží.
,,Posadíme se?" Broukl vesele.
,,Dobře," usmál se Masashi. Posadil se a Kamija si posadil na klín. Znovu a velmi opatrně propojili ústa v políbení. Masashi začal polibky putovat po jeho tváři, bradě a krku. Kamijo se probíral Masashiho vlasy. Bassista opatrně stáhl zpěváka pod sebe a klekl si nad něj. Líbal ho, hladil a pomaličku svlékal. Kamijo nezůstával pozadu.
,,Kamijo?"
,,Huh?"
,,Miluji Tě," zasmál se Masashi a políbil ho na holou hruď. Potom vzal mezi rty jednu z jeho bradavek a druhou sráždil mezi prsty. Do dráždění zapojil i zuby a lehké škrábání. Odpovědí mu bylo sténání a lehké prohnutí se. Masashi pokračoval. Špičkou jazyka pamoval na chladné pokožce cestičky, čas od času políbil. A zbavoval zpěváka zbytku oděvu. Políbil ho na podbřišek a chvilinku zápasil s tkaničkami vysokých bot, než je stáhl i s kalhotami. Kamijo se zvedl a obrátil se na břicho. Na chvilku zavřel oči. To co udělal byl už zvyk od tyránů, kteří sužovali jeho tělo po tolik dní.
,,Kamijo?"
,,Ano?"
,,Já nejsem jako oni. Nemusíš... se bát,"
,,Věřím Ti,
,,Miluji Tě," opět se usmál Masashi. Navlhčil si prsty a pomaličku pronikal do jeho nitra. Kamijo se kolem něj sevřel. Podlomily se mi ruce a on se čelem opřel o opěradlo gauče. Masashi byl ale šetrný. Pomalu v něm pohyboval prsty, odtahoval je od sebe, k sobě. Druhou rukou hladil zpěváka po těle a nepřestával mu šeptat slova, která Kamijo tolik potřeboval slyšet. Když už si byl basskytarista jist že je Kamijo přiraven, pronikl do něj už ne prsty, ale svým "malým" kolegou. Pohyboval se opatrně, buď jím táhle projížděl nebo mu dával rychlé ale přesto jemné přírazy. Slyšel sténat milovaného muže. Dával si pozor aby mu nezpůsobil bolest.
Asi tak v polovině přestal a z Kamija vystoupil. Zpěvák se na něj tázavě podíval, lehce zpocený a s červenými tvářemi. Masashi si ho vzal na klín, Kamijo ho objal stehny. Masashi pokačoval v jemných přírazech než je oba dovedl ke krásnému vrcholu. Kamijo při tom vykřikl, celý se prohnul. Po tvářích mu stekly slzy a Masashi je láskyplně slíbnul.
,,Miluji Tě," zašeptali oba jednohlasně...

***KONEC***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loveless Loveless | 19. května 2015 v 21:55 | Reagovat

*noseblood*
Asi jsem umřela na vykrvácení... :-D
Dokonalé c:

2 Mana-Sama Mana-Sama | 21. května 2015 v 14:26 | Reagovat

Jsi vrah Sky. Vrah kterému všechno projde xD
Zabila jsi všechny kapesníky které jsem měla různě poschovávané. Chudinky krvácí :'D

Krásně napsané! :3 A ta akcička :DDD
Hele, nechtěla by jsi někdy napsat o těch tyranech? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama